درباره مامعرفی شرکت مهندسی تهران اکرام

 

 

شرکت مهندسی تهران اکرام در سال 1359 تحقيقات خود را در مورد ساخت ماشينهای EDM شروع نموده و در سال 1362 رسما تحت شماره 50465 به ثبت رسيد و در ادامه موفق به اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنايع گرديد. اولين دستگاه توليدی اين شرکت تحت عنوان اسپارک آذرخش درمدلهای 25 آمپر و 50 آمپر توليد گرديد طی 5 سال اين شرکت توانست با توجه به شناخت بهتر بازار و اهميت دادن به کيفيت محصول خود رشد مناسبی داشته و نسبت به رقبای خود از برتری محسوسی برخوردار شود. از سال 1373 ضمن توجه روز افزون نسبت به امر بهبود کيفيت، تنوع توليدات اين شرکت افزايش يافت و توانست مدلهای 120-90-60-50 آمپر را نيز توليد کند ودر دومين جشنواره خوارزمی مقام دوم ابتکار را کسب نمايد. شرکت مهندسی تهران اکرام از سال 1373 شروع به صادر نمودن محصولات خود گرديد.

از اوايل سال 1376 اين شرکت مصمم به توليد محصولاتی مطابق با تکنولوژی روز گشت و توانست علاوه بر ماشينهای اسپارک معمولی اسپارکهای ZNC ، دريل اسپارک، فرز سنتر، وايرکات را در دامنه توليدات خود قرار دهد. در سال 1381 موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001:2000 از شرکت TUV راین لند گردید.

 

در ادامه

 سیاست شرکت مبنی بر متنوع نمودن محصولات و ارائه خدمات بیشتر به صنعت علاوه بر فرز سنتر های CNC ، تراش CNC توسط تهران اکرام به بازار عرضه گردید و در حال کار می باشند.

دیگر سیاست این شرکت جهت حمایت هرچه بیشتر از مشتری ارائه آموزش های لازم هنگام راه اندازی و خدمات پس از فروش با استفاده از پرسنل مجرب و تامین نیازمندی های بخش خدمات از قبیل تامین و تعمیر قطعات یدکی و مصرفی مورد نیاز و ارائه به موقع آن در حداقل زمان ممکن برای مشتریان می باشد.

این شرکت علاوه بر تولید و ارائه محصولات استاندارد، در جهت تامین خواسته های مشتریان ، ساخت ماشین های مخصوص از قبیل اسپارک که قابلیت اسپارک از بغل (قابلیت اسپارک کاری در محور X ) و ماشین های سوپر دریل مخصوص در ابعاد مختلف را نیز انجام داده و مقدار زیادی از این ماشین آلات در حال حاضر در کارخانه های مختلف در حال کار می باشند.